Kariyerinizi Bizimle Yapın

MÜKEMMELLİK VE BOŞ KÜLTÜRÜ

Gleneagles Global Hastaneleri bugün Singapur, Malezya, Hindistan, Çin, Brunei ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde faaliyet gösteren Asya'nın en büyük entegre özel sağlık gruplarından biri olan Parkway Pantai'nin bir parçasıdır. Parkway Pantai, piyasa değeri ile dünyanın en büyük ikinci sağlık grubu IHH Healthcare'in bir yan kuruluşudur. IHH, dünya çapında 10 ülkede 52 hastanede 10.000'den fazla lisanslı yatak işletmekte ve kliniklerden hastanelere, dördüncül bakıma kadar tümleşik sağlık hizmetleri yelpazesini ve tıp eğitimi de dahil olmak üzere çok çeşitli yardımcı hizmetleri sunmaktadır.

Yeteneği organik olarak geliştirmeye ve gücümüzü artıracağına inandığımız yere gitmeye inanıyoruz. Yaklaşık 5000 çalışan gücüyle, organizasyonda 8 farklı lokasyonda, 150'den fazla uzman iş rollerinde ve yaklaşık% 50 kadın işgücünde çalışan bir ekipte konuşulan 40'tan fazla farklı dile sahibiz - buna çeşitlilik özeti.

 
 

Gleneagles Global Hastaneleri'nde yüksek performansı teşvik eden ve mümkün kılan bir çalışma kültürüne inanıyoruz. Bu, seçim sürecinden, birbirlerinin güçlü ve uyumlu ekipler oluşturmadaki güçlü yönlerini anlamaları ve bir güven ve yetkinlik platformu oluşturmalarıyla mümkün olur.

Zorlu ve son derece uzmanlaşmış bir dördüncül sağlık ortamında çalışmanın karmaşıklığını, çağdaş bir markanın eğlenceli ve canlılığı ile harmanlayan eşsiz bir çalışma yeridir. Bu nedenle çalışanlarımız, yüksek mülkiyet bilgisi gerektiren bir alanda volatilite, belirsizlik, karmaşıklık ve belirsizliği yönetmek ve aynı zamanda hastalarımıza iyileştirici bir dokunuş katan yenilik ve yaratıcılık yoluyla fütüristik bir bakış açısı getirmek amacıyla işe alınmaktadır. ve müşteriler.

Daha basit bir ifadeyle, Yüksek Performanslı Çalışma Kültürümüz, her gün işyerinde uygulanan birkaç temel şeyle ilgilidir - bir meritokrasi kültürü, konuşma yeteneği, bir grupta çalışma, verilere dayanarak mümkün olduğunca kararlar alma uygulamak ve geliştirmek amacıyla iş başında öğrenmek.

Yaptığımız her işte klinik ve hasta deneyiminde mükemmellik sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu, tüm çabalarımızın temel noktası ve inanç sistemimizin özüdür. Benzer bir hedefi paylaştığınıza ve sizi gelmeye, kariyerinizi bizimle yapmaya ve profesyonel çabalarınızda mükemmelleşmeye teşvik ettiğinize inanıyoruz. Sadece klinik ve hasta personelimizin değil, destek personelinin ve müttefik hizmetlerin bile hasta bakımı ve empatinin ahlakını paylaşması gerektiğine inanıyoruz. Hem kariyer büyümesi hem de yaşamın insani yönü açısından birçok yeni deneyim yaşayabilirsiniz. Birinin sağlığını ve yaşamını iyileştirmeye katkıda bulunabilmek bizi her gün başka yerlerin yapabileceği gurur ve memnuniyet duygusu ile bırakır.

Klinik ve klinik olmayan görevlerde kariyer arayan adayları memnuniyetle karşılıyoruz. Roller Hemşirelik, Sağlık Hizmetleri, İK, Hesaplar, Pazarlama, Operasyonlar ve diğerlerini içerir. Eşit bir fırsat sağlayıcısıyız ve insanlar arasında cinsiyetleri, ırkları, dinleri, etnik kökenleri veya diğer bağlılıkları arasında ayrım yapmıyoruz.

 
 

Çalışma Kültürümüz

 

 

Mükemmellik Kültürü

Yaptığımız her şeyde - mükemmellik - tüm çabalarımızın ve hastalarımıza duyduğumuz en temel bağlılığın kalbinde yer alır.

 

 

Empati Kültürü

Hastalarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, astlarımıza ve hizmet verdiğimiz daha geniş topluma karşı empati - organizasyonumuza insani dokunuşu veren bu niteliklerdir.

 

 

Eşitlik Kültürü

Herkese eşit davranmak ve mükemmel fırsatlara eşit fırsatlar sunmak hastalarımıza, ziyaretçilerimize, çalışanlarımıza ve dış paydaşlarımıza olan bağlılığımızdır.

 

 

Dürüst Çabalar Kültürü

Birkaç çığır açan sağlık prosedürünün öncüsü olarak, olağanüstü sonuçlar elde etmek için olağanüstü çaba gösterme ihtiyacını anlıyoruz.

 

GLOBAL'DE HAYATINIZDA BİR GÜN

 

Her gün yeni zorluklar getiren yeni deneyimler büyümemize yardımcı oluyor

Gleneagles Global Hastaneleri'ndeki çalışmamız yapmaktan hoşlandığımız şeyle ilgilidir - bu nedenle bunu çalışmaktan ziyade bir Büyük İyilik için hizmet olarak görüyoruz. Bu aynı zamanda geriliriz ve dengeleriz demektir. Yapacak çok şey olduğuna inanıyoruz ve bir iş harika yapılıyor, sadece diğer iki kişiyi çağırıyor - çünkü harika işleri hatırlamak budur ve iyi bir işi iyi yapılmış bir işten ayıran şey budur.

Gleneagles Global Hastanelerinde, dikkate değer bir gün geçirme şansı çok azdır. En zorlu sağlık hizmetleri sorunlarından bazıları üzerinde çalışırken, her gün olağanüstü bir şeye doğrudan veya dolaylı olarak katkıda bulunursunuz. Her gün mükemmelliğe giden yolda yeni bir yolculuk. Ve bu yolculukta asla sıkıcı bir an yoktur. Oynadığınız rol ne olursa olsun - doktor, hemşire, finans yöneticisi, dijital pazarlamacı veya başka herhangi bir kişi - hala birinin hayatında fark yaratıyorsunuz. Günün sonunda, yeni zorlukları yönetme yeteneğimiz yoksa, belki de endüstrimizin dinamiklerinin farkında olmadığımızı fark etmekle ilgilidir.

Gleneagles Global Hastanelerinde çalışanlarımız mükemmel bakım sunmayı ve sağlıklı toplulukları teşvik etmeyi taahhüt ederler. Hastanemizde en parlak zihinlerin, en büyük kalplerin ve sağlık hizmetlerinde yetenekli bireylerin bazılarına sahip olmaktan onur duyuyoruz. Hepsi, Onur, Hizmet ve Mükemmellik temel değerlerimizin hastalarımız, toplum üyeleri ve hastane personeli ile her etkileşimde uygulanmasını sağlamak için yorulmadan birlikte çalışırlar.

 

Doktor olarak hayatında bir gün

Tıp fakültesinde öğrendiğiniz hiçbir şey sizi gerçekten bir doktor rolüne geçiş için hazırlamaz. Tıpta hangi uzmanlığı seçerseniz seçin, yine de birinci basamak uzmanlık alanlarında eğitim almanız ve düşünmeniz gerekecektir. Tıbbi ortam değişmeye devam ederken, sağlık reformları, yeni keşifler, daha yeni teknolojiler, daha yeni teşhis ve tedavi yöntemleri ile ilgili olmanız gerekir, ancak birçok şey aynı kalacaktır - tıpta bir kariyer düşünürken bunları bilmek önemlidir.

Gleneagles Global Hastanelerinde Doktor olarak, her gün en zorlu sağlık durumlarından bazılarıyla uğraşıyorsunuz ancak en yeni tıbbi teknolojilerden bazılarıyla ve en iyi meslektaşlarından bazılarıyla çalışıyorsunuz. Karmaşık ameliyatlar, çığır açan prosedürler, alanlarının öncüsü olan meslektaşları - günlük yaşamınız olur.

Hastane koğuşlarında ve polikliniklerde hastalara tanı koyma, izleme ve genel bakım sağlama, özel bakım gerektiren hastaları kabul etme, ardından araştırmalar ve tedavi, hastaları tıbbi durumlarını teşhis etmek için muayene ve konuşma, özel prosedürler yapma konularında aktif olarak yer alacaksınız. ör. operasyonlar ve uzman soruşturmaları yapmak, bir ekibin bir parçası olarak diğer doktorlarla aynı bölümde veya diğer uzmanlık alanlarında çalışmak, kaliteli tedaviyi sağlamak için hastanedeki diğer tıbbi ve tıbbi olmayan personel ile irtibat kurmak, sağlık eğitimini teşvik etmek, taahhüt etmek özellikle daha üst düzeylerde departmanın iş yükünü ve personelini planlama gibi yönetim sorumlulukları.

 

Hemşire olarak hayatında bir gün

Gleneagles Global Hastanelerinde Hemşire olarak, klinik çabalardaki mükemmelliğimizde ön plandasınız. Hastalarla en çok etkileşime giriyor olacaksınız, onlara sadece tıbbi takviyeler değil, aynı zamanda diğerleri gibi empati ve bakım da sunuyorsunuz. Günlük yaşamda birinin hayatında en büyük farkı yaratacaksınız. Hemşirelerin gün boyunca meşgul olduklarını söylemek yetersizdir. Her gün yorucu olduğu kadar enerjiktir ve deneyiminiz acil serviste nereye gittiğinize, ameliyathaneye, yoğun bakım ünitesine, koğuşlara vb. Göre değişir.

Ameliyat öncesi bir hemşireyseniz, cerrahi ekibin kritik bir üyesisiniz ve ileriyi düşünmeli ve doğru zamanda enstrümantasyona yardımcı olarak cerrahın bir adım önünde kalmalıdır. Acil serviste hemşire iseniz, gününüz tamamen farklı olacaktır. Her saniye hastanın hayatta kalması için çok önemlidir, özellikle de hastalık veya yaralanmanın ilk aşamasında ve durumu idare etmede çok becerikli olmalısınız. Verimlilik, odaklanma, empati, çoklu görev yapma yeteneği, zihinsel mevcudiyete sahip olma, seviye yönelimli olma hemşire olmanın en önemli özelliklerinden bazılarıdır. Günler uzun ve birçok düzeyde yorucu olsa da, acil hemşireler hastalara korkunç ihtiyaçlarda yardım etme yetenekleri konusunda gelişiyorlar ve başkalarına yardım etme tutkusu, her gün işe geri dönmelerini sağlayan şey.

 

Tıbbi Destek Elemanı olarak hayatınızda bir gün

Gleneagles Global Hastanelerindeki Tıbbi Destek Personeli olarak perde arkasında çalışabilirsiniz, ancak rolünüz olmadan neredeyse her şey parçalanabilir. Hastanın ihtiyaç duyduğu tıbbi bakımın sağlanması ve söz verdiğimiz hasta deneyimindeki mükemmelliğin korunması için gereklidir. Her gün kendisi için konuşan işinizdir. Bir hasta hastane tesislerine girdiğinde ve resepsiyonda karşılandığında, tıbbi destek personeli hastanın hastanede kalışının ve bakımının ayrılmaz bir parçası olmaya devam eder.

Tıbbi destek asistanları, hastalar ve doktorlar arasındaki bağlantıdır ve tıbbi tesislerin sorunsuz çalışmasını sağlar. Doktorlara tıbbi prosedürlerde yardımcı olmaktan sorumludurlar ve çeşitli idari sorumlulukları vardır. Ünite sekreteri veya tıbbi ofis uzmanından hasta koordinatörüne kadar iş unvanlarıyla çeşitli roller ve yerlerde çalışabilirler. Ön bürodaki hastaları kontrol etmek, hastaları randevu almak için planlamak, hastalarla vaka tarihleri ​​için görüşmek, tıbbi kayıtları derlemek, fatura ve sigorta işlemlerini yapmak, laboratuvar sonuçlarını aktarmak, ofis malzemelerini korumak, bakımını yapmak gibi çok çeşitli idari görevlerden sorumludurlar. hastane tesislerinde hijyen ve temizlik, teknik ekipmanların kontrolü ve bakımı, vb.

en iyi tıbbi bakım hindistan
 
 

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Annapurna

AGM

Gleneagles Global Hastanelerinde beklenen kalite standartları dünyanın en iyisidir ve her gün bu standartlara uymak yeni bir zorluktur. Global'de çalışmak beni heyecanlandırıyor ve bu kadar vatandaş merkezli bir sağlık markasının parçası olmaktan gurur duyuyorum. Beraberlik ve mükemmelliğe bağlılık duygusu Global'de en iyisidir.

Naveen

İnsan kaynakları

Gleneagles Global Hastaneleri'nde çalışmak son derece zenginleştirici bir deneyim olmuştur. Organizasyonla çalışmamın üçüncü yılına giriyorum ve çalışma ortamı beni heyecanlandırmaya devam ediyor. Gerçek bir dostluk duygusu var ve halkın hastanenin üstlendiği çeşitli farkındalık girişimlerini takdir etmesi iyi hissettiriyor.

pembemsi

fizyoterapist

Gleneagles Global Hastanelerinde çalışmak tatmin edici bir iş deneyimi olmuştur. Küresel bir sağlık markasıyla ilişkilendirilmenin mutlak bir gurur duygusu var; ve markanın topluma genel olarak önem verdiği ve çeşitli farkındalık programlarıyla ona katkıda bulunduğu zaman vurgulanmaktadır. Her gün yeni bir meydan okuma ama beraberinde yenilenmiş bir neşe duygusu getiriyor!

YOU MAY BE INTERESTED IN

Aware Gleneagles Global Hospitals,
L.B. Nagar, Hyderabad
KNOW MORE
Gleneagles Global Hospitals,
Lakdi-Ka-Pul, Hyderabad
KNOW MORE
Gleneagles Global Health City,
Perumbakkam, Chennai
KNOW MORE
Gleneagles Global Clinics,
Adyar, Chennai
KNOW MORE
BGS Gleneagles Global Hospitals,
Kengeri, Bengaluru
KNOW MORE
Global Hospitals,
Parel, Mumbai
KNOW MORE
Gleneagles Global Hospitals,
Richmond Road, Bengaluru
KNOW MORE
Media Experts Speaks

Two teenage brothers Shashank Thakur and Rajeev Thakur were operated upon by a team of doctors at Aware Gleneagles Global Hospital to bring them back to normalcy from a point of almost no return.

Read More

Surgeons from Aware Gleneagles Global Hospital, LB Nagar, on Thursday said they had successfully helped two teenage brothers walk again after a near-fatal accident that caused serious multiple injuries.

Read More

The number of jaundice cases in the city has seen an increase of around 10-15% over the past few months...

Read More
21

Feb | 2020

Rewards & Recognition

eHEALTH - The Enterprise of Healthcare has published articles of our two eminent doctors.

Read More
19

Feb | 2020

Successful minimally invasive heart surgery saves life of 4-year-old Zambian boy

A team headed by Dr Chandrashekhar Kulkarni, Consultant CVTS, Global Hospital, Mumbai

Read More
11

Feb | 2020

12-year-old Bangladesh boy recovers successfully after a complex spine tumour surgery

Doctors at Gleneagles Global Health City Hospital successfully removed a giant nerve

Read More

We are committed to deliver your health aspirations

Gleneagles Global Hospitals India is one of the most recognizable and trusted healthcare brands in the country. We are with you not just in your sickness but actively work with you towards your overall wellness. Advanced medical care, comprehensive consultation and an empathetic approach is a promise across each one of our hospital locations across India.

OUR VISION

We nurture the vision of turning distant medical possibilities into today's realities. Providing specialized and interdisciplinary care for meeting every patient's health needs.

Know more

OUR JOURNEY

Know more about our journey towards becoming a world class healthcare facility with state-of-the-art infrastructure poised to deliver exceptional patient care experience.

 

Know more

World-class medical research for cutting-edge medical procedures

Gleneagles Global Hospitals has been a firm believer and active practitioner of undertaking advanced medical research to deliver pioneering medical breakthroughs. The hospital endeavors to continuously push the existing boundaries of science and make healthcare more accessible, affordable and easy for everyone.

Academic Programs

For those looking to advance their medical careers with excellent, comprehensive and recognized courses.

Know more

Research Programs

World class research facilities to undertake some of the most challenging and cutting-edge medical research.

Know more

hack forum hacklink web tasarım Prefabrik cami halısı cami halısı cami halısı cami süpürgesi cami halısı cami halısı istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat mng evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat seo hizmeti şark köşesi kıl çadır paykasa paykasa facebook beğeni hilesi